Deniz feneri; gündelik hayatın koşuşturması içinde yol alırken güzel kıyılara rotayı gösteriyor bu defa..
Burada sanatsal veya güzel olan her şeye yer var.

Sanatgezgini Sanat Eserleri Paz.ve Tic.Ltd.Şti olarak on yıllık tecrübemizle yeni bir alan yaratmak üzere www.artobella.com'u kurduk.

Henüz yolun başındaki sanatçı adayları, unutulmaya yüz tutmuş el sanatları ile uğraşanlar, ürün tasarımcıları, zaman içinde iyi bir koleksiyon sahibi olmuş ve artık bu koleksiyonlarını değerlendirmek isteyenler bu platformda satış yapabilirler.

Takipçilerimiz ise bazen hatırası olan, bazen de hatıra olacak olan pek çok güzel şey bulabilirler. Hayatlarına sanat, estetik, değer katmak isteyenleri artobella.com'a katılmaya davet ediyoruz.Kimler “galeri” açabilir?

*Sanat öğrencisi iseniz, sanat atölyelerinden dersler alıyor ve artık kendi tarzınızda işler üretiyorsanız veya doğuştan kabiliyetli iseniz, el sanatları ile uğraşıyorsanız, imzanızı taşıyan tasarımlar yapıyorsanız veya amatör bir ruhla güzel işler üretiyor ve bunları izleyicilerin beğenisine sunmak istiyorsanız veya hobinizi bir gelir kaynağına dönüştürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kendi web sitenizi kurmak, bu sitenin tanıtımını yapmak ve üretimlerinizin e-ticaret yolu ile satışını gerçekleştirmek son derece zor ve maliyetli bir iştir. Artobella’da günlük sadece 1 TL ödeyerek işlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını ve güvenli e-ticaret yoluyla satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Bir kaç adımda kolayca üye olabilirsiniz. Kendinizi tanıtan kısa bir metin ve satışa sunmak istediğiniz işlerin iyi çekilmiş fotoğrafları sayfanızı oluşturmak için yeterli olacaktır. Yardım almak istediğiniz konularda kolayca bize ulaşabilirsiniz.

* Sahibi olduğunuz sanat eserleri, sanatsal işleri veya antika ve benzeri özel parçaları satmak istiyorsanız artobella’da galeri açabilirsiniz. Satmak istediğiniz işlerin fotoğrafını çekmeniz ve fiyatını belirlemeniz yeterli. Artobella’da günlük sadece 1 TL ödeyerek işlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını ve güvenli e-ticaret yoluyla satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Neden artobella?

Sanatsal ve yaratıcı işler, orijinal fikirler, tasarım objeler, evinize veya ofisinize renk katacak dokunuşlar ya da sevdikleriniz için sıra dışı hediye alternatifleri artobella.com'da. Bakmaktan her zaman keyif alacağınız her bütçeye uygun pek çok seçenek için üye olun. Seçimlerinizi kredi kartı ve taksit imkanı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Öde
0 TL 0 TL